USD: 27.04
EUR: 29.06

До Дня емігранта у Києві відкриється проект MOVED ON!

15:24
18.12.2015
До Дня емігранта у Києві відкриється проект MOVED ON!

До Міжнародного дня мігранта, який відзначають сьогодні 18 грудня, Міжнародна організація з міграції (МОМ) та «Щербенко Арт Центр» презентують груповий виставковий проект MOVED ON! 

В рамках заходу відвідувачі побачать роботи таких митців, як: Мирослав Вайда, Тетяна Гершуні-Галаган, Сергій Кайдак, Беата Корн, Аліна Максименко, Лев Маркосян, Руслан Тремба, Валерія Трубіна та інші. Художники, що взяли участь у проекті, мають той чи інший міграційний досвід і у своїй творчості відштовхуються від життєвих ситуацій своїх близьких, друзів, але перш за все – власних історій. Проект MOVED ON! покликаний відобразити художнє переосмислення досвіду міграції. 

– Так, наприклад, робота художниці Аліни Максименко «Поле» є роздумами над відносністю поняття «своєї землі під ногами». Оксана Пиж створює портрети своїх знайомих, які назавжди поїхали з рідної країни. Робота Аліни Копиці – це її весільна сукня, на якій зображено п’ятирічне листування художниці з майбутнім чоловіком – це роздуми та обговорення проблеми візових кордонів, що розділяють закоханих, – говорить куратор проекту Марина Щербенко.   

Проект Беати Корн розповідає про спробу зберегти від втрати родинні зв’язки з близькими, які поїхали за кордон. Художники Сергій Кайдак, Мирослав Вайда, Руслан Тремба працюють з темою самоідентифікації та самоусвідомлення, життя у межах себе, власного «я», звертаючись до особистих спогадів, одночасно спільних для всіх мігрантів. Олеся Секереш відкриває завісу життя тих, хто готовий говорити про колись прийняте рішення надовго покинути дім. Досвід міграції таких художників, як Валерія Трубіна, Тетяна Гершуні-Галаган, Лев Маркосян є неабиякою частиною їхньої творчої біографії і, звісно, ним пронизані більшість робіт художників. 

Відкриття виставки відбудеться 22 грудня о 19:00 – відвідати експозицію можна буде до 16 січня. В рамках проекту 23 грудня о 19:00 відбудеться зустріч-лекція доктора філософських наук Ірини Малишко.
                                                                  
Адреса: «Щербенко Арт Центр» вул. Михайлівська, 22-B                       

260
Володимир Бондаренко
Ганна Старостенко
Віталій Кличко

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Ми не допустимо зупинки метрополітену, оскільки це підприємство стратегічного значення для Києва. Ми розуміємо, що боргові зобов’язання у міста є, але перш ніж сплачувати 2 млрд грн з кишень киян, ми маємо чітко розібратися в законності або не законності відповідної додаткової угоди. Це принципова позиція міста.

Ганна Старостенко

заступник голови КМДА:

У Києві буде нова зручна та модернізована система прийому дітей у дитсадочки, що значно спрощує процедуру зарахування до них та унеможливлює суб’єктивне втручання будь-кого поза системою. Нова автоматизована черга передбачає самостійне налаштування персонального кабінету та внесення змін без втручання адміністратора, тому батьки мають відповідально поставитись до влаштування дітей у дитсадки і в термін до 1 квітня пройти перереєстрацію на новій платформі

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Ми вкладаємо гроші в ремонт доріг, працюємо 24 години на добу. Але не можемо зробити все одномоментно, бо кошти в дороги й інфраструктуру не вкладалися десятками років, об’єкти руйнувалися, тому перебувають у такому поганому стані. Можу сказати, що минулого року ми зробили капітальний ремонт дорожнього покриття на 84-ох вулицях. Цього року плануємо відремонтувати понад 100 доріг

Щоб зупинити транспорт, кияни створять живий банер
31 березня, п'ятниця, небайдужі кияни створять живий банер – слово "Вільні". У такий спосіб будуть закликати київську владу та самих містян звільнити місто від засилля автомобілів. - Цією дією ми говоримо, що хочемо у місті вільно пересуватись пішки, на велосипедах та на громадському транспорті. А також хочемо дихати свіжим повітрям, а не смогом, - зазначають активісти. Акція відбувається в...