EUR: 29.28
USD: 27.33

До чого призведе підвищення зарплат медикам та вчителям

16:36
05.12.2016
До чого призведе підвищення зарплат медикам та вчителям

Внаслідок запланованого збільшення  мінімальної заробітної плати для працівників 1-го розряду тарифної сітки (до 3200 грн.), київській владі довелося переглянути фінансування фонду розвитку міста Києва на 2017 р.

За словами першого заступника міського голови Геннадія Пліса, із-за зростання витрат на 4, 5 млрд. грн., зазначений фонд скоротиться з 8 млрд. 294 млн. у 2016 р. до 6, 5 млрд. грн. у 2017 р. 

— Наші витрати на освіту у 2017 р. зростуть на 2 млрд. 890 млн. (41-42 %), витрати на охорону здоров’я на 1 млрд. 354 млн. (25 % ) культура та мистецтво — 329 млн. (40 %) фізична культура та спорт  — 84 млн. (31 %), На жаль, ми вимушені будемо відволікати кошти від розвитку, —   прокоментував ситуацію Геннадій Пліс.

Нагадаємо, за чий рахунок збільшиться київський бюджет.

 

1445
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

У мерію запрошують на форум громадських проектів міста Києва
До  29 січня 2017 року триває голосування за проекти, подані мешканцями міста в рамках Бюджету участі. Аби кияни могли краще ознайомитися із проектами 21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії (Хрещатик, 36) відбудеться Форум  громадських проектів міста Києва. Під час Форуму автори презентуватимуть власні прое...