EUR: 29.28
USD: 27.33

Діти-переселенці повернулися з відпочинку у Карпатах

10:54
12.01.2017
Діти-переселенці повернулися з відпочинку у Карпатах

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з ВМГО «Національна організація скаутів України» організували відпочинок у Карпатах та на Київщині для понад 50 дітей із сімей переселенців.

Для дітей працювали 2 зимових відпочинкових табори - на базі пансіонату «Зміна» на Київщині та табір «Зимограй» у с. Красноїлля Верховинського району (Івано-Франківська обл.). Також діти могли взяти участь у «Школі лідерства» за скаутським методом, артистичних майстернях, чарівній різдвяній казці, ознайомитися з українськими різдвяними традиціями та звичаями.

Табори працювали завдяки проекту «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка дітей із числа внутрішньо переміщених осіб у місцевих громадах Києва та Одеської області», який упроваджується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу у партнерстві з міжнародною фундацією «Міжнародні ініціативи з розвитку дітей» (Нідерланди) і ВМГО «Національна організація скаутів України».

Нагадаємо, серед киян визначать кращих діячів культури.

 

72
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

У мерію запрошують на форум громадських проектів міста Києва
До  29 січня 2017 року триває голосування за проекти, подані мешканцями міста в рамках Бюджету участі. Аби кияни могли краще ознайомитися із проектами 21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії (Хрещатик, 36) відбудеться Форум  громадських проектів міста Києва. Під час Форуму автори презентуватимуть власні прое...