EUR: 29.16
USD: 27.42

Дев'ять відомих телеканалів припиняють мовлення

13:02
08.01.2017
Дев'ять відомих телеканалів припиняють мовлення

З 11 січня провайдер кабельного телебачення "Ланет" припиняє трансляцію телеканалів медіагрупи "Inter Media Group". Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор "Ланет" Мар’ян Івасюк.

- Стимулюючи медіагрупи до конкуренції, у 2017 році в нашій кабельній мережі будуть ретранслюватися канали лише 3 з 4 медіагруп. Грунтуючись на поточних рейтингах телеперегляду, до числа їх числа не потрапила група "Inter Media Group", - повідомив він.

До медіагрупи входять канали "Інтер", НТН, К1, К2, "Мега", "Піксель", Zoom, "Enter-фільм", "Інтер+". За словами Мар'яна Івасюка, замість зазначених каналів будуть транслюватися "ПравдаТут", "ATR", "Малятко" та інші канали схожих жанрів.

На прохання дистриб'ютора групи "Inter Media Group", на час свят (до 10 січня) їх телеканали продовжать ретранслюватись в мережі "Ланет".

Нагадаємо ТОП-6 нововведень для українців у 2017 році.

1317
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Конкурс короткої прози про сучасний Київ і киян
Киян запрошують взяти участь у конкурсі короткої прози «Як тебе не любити…». Головний задум розробників – залучити до участі у конкурсі майстрів малої прози, які можуть показати принади сучасного Києва, розказати історії людей, закоханих у Київ.  На розгляд приймаються раніше не опубліковані короткі оповідання українською мовою про: сучасний Київ та сучасних киян; о...