EUR: 29.16
USD: 27.42

Держава спростила процедуру успадкування

11:45
10.01.2017
Держава спростила процедуру успадкування

Міністерство юстиції своїм наказом № 3595/5 від 17 грудня 2016 року прийняло рішення, яким зазначено порядок видачі свідоцтва про право на вчинення нотаріальних дій з оформлення спадкових прав.

Так, відповідне рішення чітко визначає алгоритм видачі дозволів уповноваженим посадовим особам на вчинення нотаріальних дій у випадку оформлення права на спадок.

Відповідно, українцям значно спростили саму процедуру, оскільки завірення спадщини може відбуватися без участі нотаріуса.

Проте, існують певні обмеження. Чиновник, якому надано право на завірення спадщини повинен підтвердити наявність вищої юридичної освіти та роботи у сфері юриспруденції не менше трьох років. Попри це, він зобов’язаний пройти стажування протягом року у сфері нотаріату та скласти іспит зі спадкового права.

Фахівці запевняють, що кожен зможе відчути покращення у процедурі оформлення. Нововведення значно зекономлять час та кошти громадян.


Нагадаємо, хто зможе не сплачувати транспортний податок?

3495
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Як столична влада допоможе киянам зекономити на опаленні
Вчора керівником апарату КМДА Володимиром Бондаренко було оголошено про початок конкурсу з реалізації заходів енергозбереження у житлових будинках ОСББ та кооперативів. — Цей конкурс починається з 20 січня та буде тривати по 28 лютого. Є ряд номінацій: встановлення будинкових приладів обліку, освітлювальні прилади...