USD: 27.04
EUR: 29.06

День народження Івана Козловського в столиці відсвяткують концертами і капусником

22:18
18.03.2017
День народження Івана Козловського в столиці відсвяткують концертами і капусником

Традиційно вже четвертий сезон Центр імені Івана Козловського Національної оперети України (Хрещатик, 50-б) проводить Тиждень заходів, присвячених до дня народження Івана Семеновича Козловського. Цього разу він пройде з 19 по 26 березня. 


У програмі Тижня - найрізноманітніші концерти і вистави, кожен глядач зможе знайти для себе цікаву програму. Це«домашнє музикування» 19 березня, де в музично-поетичної програмі «Уж вечер ...» візьмуть участь солісти Національної опери України, 

22 березня - хоровий концерт «Молитва за Україну». Тут дати збіглися, адже 22 березня ще й день 175-річчя Миколи Віталійовича Лисенка. У ювілейному концерті візьмуть участь солісти київських театрів і колективів, запрошений гість програми - володар унікального баса, соліст Національної опери Молдови ім. Марії Бієшу, народний артист Молдови Валерій Кожокару.

Абсолютно протилежний за жанром і характером вечір 23 березня - до Міжнародного дня театру оголошують справжній «Театральний капусник»! І це ще одна традиція І. С. Козловського, який був активним учасником популярних в ті часи «капусників», обожнював жарти та розіграші, за ним небезпідставно водилася слава виняткового гумориста.

24 березня - традиційний Гала-концерт за участю солістів музичних театрів і колективів. До участі в програмі запрошені солісти різних театрів.

 Для найменших глядачів дитяча програма тижня включає подорожі до казкових країн - 25 березня о 15.00 та 18.00 - вистави «Аліса в Країні Чудес» Зразкового театру-студії мюзиклу «ОКей» Оксани Ковальової, а 26 березня о 12.00 - «Чарівна музика країни ельфів . Едвард Гріг» (режисера Максима Козолупа).

Детальніша інформація та квитки на сторінці http://operetta.com.ua/kozlowski/.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця  підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram!

132
Володимир Бондаренко
Ганна Старостенко
Віталій Кличко

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Ми не допустимо зупинки метрополітену, оскільки це підприємство стратегічного значення для Києва. Ми розуміємо, що боргові зобов’язання у міста є, але перш ніж сплачувати 2 млрд грн з кишень киян, ми маємо чітко розібратися в законності або не законності відповідної додаткової угоди. Це принципова позиція міста.

Ганна Старостенко

заступник голови КМДА:

У Києві буде нова зручна та модернізована система прийому дітей у дитсадочки, що значно спрощує процедуру зарахування до них та унеможливлює суб’єктивне втручання будь-кого поза системою. Нова автоматизована черга передбачає самостійне налаштування персонального кабінету та внесення змін без втручання адміністратора, тому батьки мають відповідально поставитись до влаштування дітей у дитсадки і в термін до 1 квітня пройти перереєстрацію на новій платформі

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Ми вкладаємо гроші в ремонт доріг, працюємо 24 години на добу. Але не можемо зробити все одномоментно, бо кошти в дороги й інфраструктуру не вкладалися десятками років, об’єкти руйнувалися, тому перебувають у такому поганому стані. Можу сказати, що минулого року ми зробили капітальний ремонт дорожнього покриття на 84-ох вулицях. Цього року плануємо відремонтувати понад 100 доріг

Щоб зупинити транспорт, кияни створять живий банер
31 березня, п'ятниця, небайдужі кияни створять живий банер – слово "Вільні". У такий спосіб будуть закликати київську владу та самих містян звільнити місто від засилля автомобілів. - Цією дією ми говоримо, що хочемо у місті вільно пересуватись пішки, на велосипедах та на громадському транспорті. А також хочемо дихати свіжим повітрям, а не смогом, - зазначають активісти. Акція відбувається в...