EUR: 29.16
USD: 27.42

Чим корисні горіхи узимку

18:00
07.01.2017
Чим корисні горіхи узимку

У безсумнівно красиву, проте, холодну пору року наш організм потребує особливої уваги. Так, численні атаки грипу та ГРВІ спонукають щоразу переглядати не лише запаси домашньої аптечки, але, у першу чергу, свій раціон. Адже саме у цей період важливо підтримати організм та підвищити свій імунітет.

Багато лікарів закликають вживати побільше овочів та фруктів, поповнюючи такі важливі для здоров’я вітаміни.
Проте, є ще один спосіб, який напевно зможе вберегти від грипу. Вживаючи мигдаль час-від-часу, - ви якісно підвищите опірні функції організму.

Нещодавно італійські вчені виявили додаткові корисні якості цього продукту. Природні речовини, що містяться у ньому, допомагають пришвидшити реакцію імунітету на вірус. Більше того, шкірка мигдалю фактично блокує розповсюдження інфекції.

- У процесі досліджень ми також додатково виявили, що мигдаль чудово бореться із вірусом просто герпесу 2-го типу, що при наявності, значно знижує опірні функції організму, - заявив автор дослідження Джузеппіна Мандаларі.


Нагадаємо, кава покращує пам'ять - вчені.

527
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Печивом і тортиками у Варшаві і Торонто заохочують голосувати за міські проекти
Бюджети участі, або як їх називають у багатьох містах світу - партиципаційні бюджети - приносять місцевій громаді не лише реальну користь, а й гарний настрій. У Варшаві, аби ознайомити містян із проектами, які запропоновано для реалізації, організатори печуть спеціальне печиво. А в Торонто, аби відзначити закінчення року партиципаційних ...