EUR: 29.28
USD: 27.33

Чи зможуть кияни сплачувати комунальні послуги єдиною квитанцією

12:18
12.01.2017
Чи зможуть кияни сплачувати комунальні послуги єдиною квитанцією

Ні для кого не секрет, що сплата комунальних послуг для багатьох жителів столиці є доволі незручним процесом.

Причина цього явища проста та прозаїчна: чимала кількість квитанцій, що приходили в різні дні місяця та в різних форматах.

Зважаючи на це,  КП «Головний інформаційно- обчислювальний центр» вирішило розробити ознайомчий варіант квитанцій, який би містив перелік усіх житлово-комунальних послуг в одному документі:  утримання прибудинкових територій, водопостачання та водовідведення холодної води  та водовідведення гарячої води.

— Абсолютно спокійно можна сплачувати ці позиції, — зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Що стосується послуг за гаряче водопостачання, газо/електропостачання, то їх необхідно сплачувати за окремими квитанціями.

Однак на даний момент з ПАТ «Київенерго» та ДП «Київгазенерджи» тривають переговори, по завершенню яких, можливо, кияни будуть сплачувати комунальні послуги єдиним платежем. 

— Сподіваємося, що єдине платіжне повідомлення буде запущено у найближчий час,   наголосив директор КП «ГІОЦ» Віталій Козубський.

Нагадаємо, хто буде менше сплачувати за тепло. 

323
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Як столична влада допоможе киянам зекономити на опаленні
Вчора керівником апарату КМДА Володимиром Бондаренко було оголошено про початок конкурсу з реалізації заходів енергозбереження у житлових будинках ОСББ та кооперативів. — Цей конкурс починається з 20 січня та буде тривати по 28 лютого. Є ряд номінацій: встановлення будинкових приладів обліку, освітлювальні прилади...