EUR: 29.28
USD: 27.33

Чи справдились прогнози економістів?

09:15
13.01.2017
Чи справдились прогнози економістів?

Фактично, попередні прогнози фахівців на 2016 рік підтвердились майже на 90%.

Вдалим виявилося передбачення середньої заробітної плати – економісти передбачали її збільшення на 0,8%.
Вартість бензину також перевищила попередні показники на 0,4% згідно прогнозуванню.

Одним із неприємного виявився курс гривні. Попри оцінку експертів, він перевищив очікування приблизно на 1,5%.

Зменшення цін на ринку нерухомості від 7-10% також передбачалось більшістю фахівцями.
Також реальною виявилася вартість голубого палива – 194 дол за 1 тис.куб.м.

Приємним вивилось несправдження передбачень щодо рівня безробіття, що передбачалося на рівні 9,5%, проте, за останніми даними зупинилося на позначці 8,7%.


Нагадаємо, за перевищення норм необхідної оборони відтепер не каратимуть.

481
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Як столична влада допоможе киянам зекономити на опаленні
Вчора керівником апарату КМДА Володимиром Бондаренко було оголошено про початок конкурсу з реалізації заходів енергозбереження у житлових будинках ОСББ та кооперативів. — Цей конкурс починається з 20 січня та буде тривати по 28 лютого. Є ряд номінацій: встановлення будинкових приладів обліку, освітлювальні прилади...