EUR: 29.16
USD: 27.42

Чи очікувати українцям на здорожчання продуктів?

09:00
06.01.2017
Чи очікувати українцям на здорожчання продуктів?

Як зазначають фахівці, однією із умов подорожчання продуктового кошика є здешевлення національної валюти. Відтак, якщо вартість одного долару не перевищить 30 грн до кінця року, то суттєвих змін у цінах не варто очікувати.

Зазначається, що сьогодні особливо відчутним є процес подорожчання, адже зазвичай ціни швидше за все підіймаються на те, що купують. Наразі більшості українцям вистачає коштів аби купити необхідні популярні продукти та сплатити комунальні послуги. Тож, складається враження про суцільне здорожчання на фоні незадовільних заробітних плат.

- Якщо сценарій буде прогнозованим, а ріст курсу не більше 30 грн/дол, тоді ціни не будуть рости. Проте, якщо ми спостерігатимемо різкий стрибок до 35 грн/дол, можна сміливо очікувати на 20% продуктову інфляцію, - заявив генеральний директор Української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Нагадаємо, у Гройсмана пояснили чому зростають тарифи. Інфографіка.

298
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Як столична влада допоможе киянам зекономити на опаленні
Вчора керівником апарату КМДА Володимиром Бондаренко було оголошено про початок конкурсу з реалізації заходів енергозбереження у житлових будинках ОСББ та кооперативів. — Цей конкурс починається з 20 січня та буде тривати по 28 лютого. Є ряд номінацій: встановлення будинкових приладів обліку, освітлювальні прилади...