EUR: 29.28
USD: 27.33

Наскільки збільшилися доходи киян

07:23
13.12.2016
Наскільки  збільшилися доходи киян

Під час вчорашнього прес-брифінгу перший заступник київського міського голови Геннадій Пліс у черговий раз розповів журналістам про нинішнє економічне становище жителів столиці

— По всім напрямкам у нас є збільшення і доходів, і витрат. Якщо брати витрати на оплати праці, то по всім нашим бюджетним установам вона збільшується приблизно на 46 % Середня заплата у  Києві 8 200 грн., той час як по Україні не більше 5 000.

Також заступник міського голови наголосив на тому, що у Києві рівень безробіття нижчий, ніж в інших українських регіонах.

— Рівень безробіття у столиці за 9 місяців  склав 6, 3 %,а загалом по країні 9 %

Що стосується цін, то Геннадій Пліс  зазначив, що у столиці їх індекс зростання загалом нижче, ніж по країні.

Враховуючи усі вищенаведені цифри, перший заступник зробив вельми оптимістичний висновок

— Кияни мають жити у наступному році трохи краще

Нагадаємо, до чого призведе зростання зарплат медикам та вчителям.

878
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Як столична влада допоможе киянам зекономити на опаленні
Вчора керівником апарату КМДА Володимиром Бондаренко було оголошено про початок конкурсу з реалізації заходів енергозбереження у житлових будинках ОСББ та кооперативів. — Цей конкурс починається з 20 січня та буде тривати по 28 лютого. Є ряд номінацій: встановлення будинкових приладів обліку, освітлювальні прилади...