EUR: 29.28
USD: 27.33

Бунт у Лук’янівському СІЗО закінчився травмуванням ув’язненого

08:25
12.01.2017
Бунт у Лук’янівському СІЗО закінчився травмуванням ув’язненого

11-го січня ввечорі в столичному Лук’янівському СІЗО розгорівся конфлікт між охоронцями та ув’язненими. Джерелом конфлікту став один із бійців розформованої роти «Торнадо», який за повідомленням активіста Романа Сініцина намагався відрізати собі вухо.

- Кажуть в Лук'янівському СІЗО ЧП. Колишні бійці "Торнадо" напали на охорону. Поки без деталей, але поліції туди приїхало багато. Є і інша версія, згідно якої стався конфлікт між конвоєм та екс-Торнадівцями і один з останніх «порізав собі вухо», - повідомляє пан Сініцин у своєму Facebook.

Наразі відомо, що ситуація з невдоволенням ув’язнених зійшла нанівець. Про це повідомляє у Facebook відомий журналіст Костянтин Стогній.

- «Торнадовці», які перебувають під слідством, планували акцію протесту проти, нібито, необ'єктивності судів і слідства. Їх заклики ігнорувалися. Вони підняли бучу і намагалися напасти на одного охоронця. За запевненням представника Пенетенціарной служби - напад не вдався. Тоді один з «Торнадовців» вирішив відрізати собі частину вуха. Наші джерела повідомляють, що ситуація вже заспокоїлася. Вухо зашивають, - написав пан Стогній.

Нагадаємо, що країну наводнили підроблені 500-гривневі купюри.

310
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Кияни можуть допомогти "засвітити"  29 пішохідних переходів
За статистикою чимало ДТП відбувається з формулюванням "наїзд на пішохода". І часто причиною таких нещасних випадків у місті є погане освітлення пішохідних переходів  і водії не бачать пішоходів вчасно. Володимир Басовський запропонував для реалізації в рамках Бюджету участі проект Сенсорного освітлення 29 пішохідних переходів, який має на меті оснащення пішохідних переходів системою освітлення, що включаються ...