USD: 27.04
EUR: 29.06

Будівельний бум в Україні – прогнози експертів

14:10
20.03.2017
Будівельний бум в Україні – прогнози експертів

Як зазначалося раніше, 2016 рік для України виявився досить успішним у питанні оживання ринків. Так, ріст індексу будівельної продукції  склав понад 13%. Фактично, це перший результат після років стагнації.

Відмічається, що понад 10% інвестицій – це фінансові вливання населення. Зростання кількості будівельних проектів дасть результат і у інших сферах, адже це попит на матеріали, землю і т.д. Це важливий фактор для повноцінного відновлення економіки.
Понад 9 млн. м2 нового житла було введено в експлуатацію за минулий рік. Більше половини – це саме квартири у новобудовах. При цьому, ціни за квадратний метр також показують зміни: вартість у середньому виросла на 2-3% на первинному та вторинному ринку відповідно.

Експерти відмічають, що ціни і надалі продовжать зростати, враховуючи збільшення вартості на будівельні матеріали, тобто собівартість.

Зазначається, що у 2017 році очікують на пожвавлення банків у сфері іпотечного кредитування, що, безумовно, буде додатковим потужним чинником у збільшенні попиту, відповідно, у підвищенні ціни на квадратний метр нерухомості.

На фоні очевидних змін фахівці очікують на покращення стимулювання інвестицій, і, як наслідок, прогнозоване та очікуване зростання ряду економічних показників.Нагадаємо, де у Києві небезпечно купувати квартири?

323
Володимир Бондаренко
Ганна Старостенко
Віталій Кличко

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Ми не допустимо зупинки метрополітену, оскільки це підприємство стратегічного значення для Києва. Ми розуміємо, що боргові зобов’язання у міста є, але перш ніж сплачувати 2 млрд грн з кишень киян, ми маємо чітко розібратися в законності або не законності відповідної додаткової угоди. Це принципова позиція міста.

Ганна Старостенко

заступник голови КМДА:

У Києві буде нова зручна та модернізована система прийому дітей у дитсадочки, що значно спрощує процедуру зарахування до них та унеможливлює суб’єктивне втручання будь-кого поза системою. Нова автоматизована черга передбачає самостійне налаштування персонального кабінету та внесення змін без втручання адміністратора, тому батьки мають відповідально поставитись до влаштування дітей у дитсадки і в термін до 1 квітня пройти перереєстрацію на новій платформі

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Ми вкладаємо гроші в ремонт доріг, працюємо 24 години на добу. Але не можемо зробити все одномоментно, бо кошти в дороги й інфраструктуру не вкладалися десятками років, об’єкти руйнувалися, тому перебувають у такому поганому стані. Можу сказати, що минулого року ми зробили капітальний ремонт дорожнього покриття на 84-ох вулицях. Цього року плануємо відремонтувати понад 100 доріг

Як правильно та безпечно придбати нерухомість у Києві
Ринок нерухомості поступово оживає на теренах України, попри невизначену ситуацію із питаннями залучення інвестиціями. На фоні активної динаміки змін в економічній сфері, українці все частіше намагаються захистити свої кошти, інвестуючи у будівництво та здану нерухомість. Кожен із варіантів має свою недоліки та переваги. Так, ставка на довгострокове будівництво має плюс у вартості, адже бажаний квадратний метр о...