EUR: 29.28
USD: 27.33

5 млн грн для киян в складних життєвих обставинах

15:59
23.12.2016
5 млн грн для киян в складних життєвих обставинах

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до міської цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016-2018 роки. Про це повідомляє прес-служба Київради.
Зокрема за рахунок внутрішнього перерозподілу коштів вдалося збільшити видатки на одноразову адресну матеріальну допомогу малозабезпеченим верствам населення та киянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.
- Затвердили додатково 5 мільйонів гривень на одноразову матеріальну допомогу киянам, які опинились в складних життєвих обставинах. Цього року на надання такої підтримки Департаментом соціальної політики було передбачено 5, 2 мільйонів гривень. Станом на 10 листопада кошти освоєні повністю. Така ситуація склалась тому, що в порівнянні з минулим роком кількість звернень зросла в 10 разів, - зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов.
Серед змін і продовження до 1 квітня 2017 року права користуватися пільговим категоріям громадян безкоштовним проїздом в наземному громадському транспорті як за посвідченням так і за “карткою киянина”. Це пов'язано з тим, що «Ощадбанк» не встиг переоформити всім пільговим категоріям “картку киянина”.
Ще одна зміна — в рамках коригування програми “Турбота. Назустріч киянам” місто направило 23 млн грн державної субвенції на безкоштовний проїзд пільгових категорій містян, в тому числі школярів.

Нагадаємо, кількість хворих на грип продовжує знижуватися.

 

229
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Як столична влада допоможе киянам зекономити на опаленні
Вчора керівником апарату КМДА Володимиром Бондаренко було оголошено про початок конкурсу з реалізації заходів енергозбереження у житлових будинках ОСББ та кооперативів. — Цей конкурс починається з 20 січня та буде тривати по 28 лютого. Є ряд номінацій: встановлення будинкових приладів обліку, освітлювальні прилади...