USD: 27.04
EUR: 29.06

170 млрд – реальний показник місцевих бюджетів

16:25
20.03.2017
170 млрд – реальний показник місцевих бюджетів

На відкритті п’ятого засідання Ради регіонального розвитку Президент України Петро Порошенко заявив про необхідність показника у 170 млрд грн. для місцевих бюджетів.

- Враховуючи досить стабільну і позитивну тенденцію – за 2 роки місцеві бюджети зросли з 69 до майже 150 мілрд гривень, цей показник має сягнути позначки у 170 млрд, - заявив Порошенко.

Президент додав, що особливо важливу роль у подібному прогнозі зіграло підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн, місцеві бюджети отримати безпрецедентну вигоду.

Наразі, місцева влада має навчитися якісно розподіляти кошти для розвитку регіонів, в інтересах громади.

Порошенко також наголосив на потужній допомозі з боку міжнародних фінансових програм, кошти яких скеровуються на потреби міст та регіонів.Нагадаємо, які реформи очікують Україну?

62
Володимир Бондаренко
Ганна Старостенко
Віталій Кличко

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Ми не допустимо зупинки метрополітену, оскільки це підприємство стратегічного значення для Києва. Ми розуміємо, що боргові зобов’язання у міста є, але перш ніж сплачувати 2 млрд грн з кишень киян, ми маємо чітко розібратися в законності або не законності відповідної додаткової угоди. Це принципова позиція міста.

Ганна Старостенко

заступник голови КМДА:

У Києві буде нова зручна та модернізована система прийому дітей у дитсадочки, що значно спрощує процедуру зарахування до них та унеможливлює суб’єктивне втручання будь-кого поза системою. Нова автоматизована черга передбачає самостійне налаштування персонального кабінету та внесення змін без втручання адміністратора, тому батьки мають відповідально поставитись до влаштування дітей у дитсадки і в термін до 1 квітня пройти перереєстрацію на новій платформі

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Ми вкладаємо гроші в ремонт доріг, працюємо 24 години на добу. Але не можемо зробити все одномоментно, бо кошти в дороги й інфраструктуру не вкладалися десятками років, об’єкти руйнувалися, тому перебувають у такому поганому стані. Можу сказати, що минулого року ми зробили капітальний ремонт дорожнього покриття на 84-ох вулицях. Цього року плануємо відремонтувати понад 100 доріг

Як правильно та безпечно придбати нерухомість у Києві
Ринок нерухомості поступово оживає на теренах України, попри невизначену ситуацію із питаннями залучення інвестиціями. На фоні активної динаміки змін в економічній сфері, українці все частіше намагаються захистити свої кошти, інвестуючи у будівництво та здану нерухомість. Кожен із варіантів має свою недоліки та переваги. Так, ставка на довгострокове будівництво має плюс у вартості, адже бажаний квадратний метр о...