EUR: 29.14
USD: 25.99

Понад 100 аварійних будинків пропонують відселити за проектом нового Генплану

13:14
29.02.2016
Понад 100 аварійних будинків пропонують відселити за проектом нового Генплану

Щоб не повторювалися трагедії, як на вул. Б. Хмельницького, 12-14, проект нового Генплану пропонує відселення 104 ветхих та аварійних будинків загальною площею 0,1 млн. кв. м, знесення застарілої індустріальної панельної 5-ти поверхової забудови (0,8 млн. кв. м). Про це повідомили в КО "Київгенплан".

- За проектом Генплану, реконструкції та санації підлягає понад 380 га кварталів застарілого житлового фонду міста. Найбільша кількість житлових будинків, які вимагають реконструкції – у Солом’янському і Печерському районах, у Дарниці й на Нивках, - уточнили в "Київгенплані".
Фахівці Київгенплану вважають, що власників нерухомості в будинках, які відселяються, мають забезпечувати рівноцінними квадратними метрами в новобудовах. При цьому, забудовники спочатку повинні будувати будинки, куди можна буде відселити жителів хрущовок, а потім братися за реконструкцію. Крім реконструкції житлових кварталів, інвестори мають оновлювати прилеглі дитсадки, школи, поліклініки, інші об'єкти інфраструктури.

45
Геннадій Пліс
Олег Гаряга
Андрій Странніков

Геннадій Пліс

перший заступник голови КМДА:

- Ми стали першою командою, що почала працювати відкрито: всі проекти кожен киянин може знайти онлайн, у нас відкритий бюджет і кожна ідея обговорюється з людьми. Така політика допоможе нам подолати недовіру та побудувати з містянами справді дружні стосунки, засновані на повазі та довірі, щоб разом розвивати наше місто.

Олег Гаряга

Голова Шевченківської РДА:

- Провели робочу нараду в межах проекту Smart Street щодо майбутньої "розумної" вулиці Мельникова. Дуже плідно попрацювали, приємно мати справу з командою амбітних, енергійних професіоналів, які не погоджуються на жодний варіант, окрім успішного завершення проекту. Вже наступного року ті зміни, які зараз обговорюються як ідеї, стануть елементами вулиці Мельникова!

Андрій Странніков

депутат Київради, фракція "Солідарність":

- У столиці не забракує коштів для підготовки на найвищому рівні Євробачення-2017. Бюджет міста Києва показує дуже гарну динаміку, особливо у цьому році. Було понад два мільярди перевиконання за підсумками півріччя. Тому нам достатньо легко такі речі передбачити. Ми розуміємо, що це не лише імідж міста та витрати, а також перспектива майбутнього надходження коштів, після того як Київ відвідає понад 20 тисяч туристів.

Сьогодні до Києва прибуде Президент Ізраїлю
Сьогодні ввечері до Києва прибуде Президент Держави Ізраїль Реувен Рівлін з дружиною. Високопоставлених гостей зустрічатимуть у міжнародному аеропорту "Бориспіль" о 21:50. Під час свого візиту до України пан Президент візьме участь у заходах до 75-х роковин від початку трагічних подій у Бабиному Яру. У Києві він зустрінеться з Президентом України Петром Порошенком, Прем'єр-міністром Воло...