EUR: 27.93
USD: 25.66

Понад 100 аварійних будинків пропонують відселити за проектом нового Генплану

13:14
29.02.2016
Понад 100 аварійних будинків пропонують відселити за проектом нового Генплану

Щоб не повторювалися трагедії, як на вул. Б. Хмельницького, 12-14, проект нового Генплану пропонує відселення 104 ветхих та аварійних будинків загальною площею 0,1 млн. кв. м, знесення застарілої індустріальної панельної 5-ти поверхової забудови (0,8 млн. кв. м). Про це повідомили в КО "Київгенплан".

- За проектом Генплану, реконструкції та санації підлягає понад 380 га кварталів застарілого житлового фонду міста. Найбільша кількість житлових будинків, які вимагають реконструкції – у Солом’янському і Печерському районах, у Дарниці й на Нивках, - уточнили в "Київгенплані".
Фахівці Київгенплану вважають, що власників нерухомості в будинках, які відселяються, мають забезпечувати рівноцінними квадратними метрами в новобудовах. При цьому, забудовники спочатку повинні будувати будинки, куди можна буде відселити жителів хрущовок, а потім братися за реконструкцію. Крім реконструкції житлових кварталів, інвестори мають оновлювати прилеглі дитсадки, школи, поліклініки, інші об'єкти інфраструктури.

75
Вячеслав Непоп
Олексій Резніков
Микола Поворозник

Вячеслав Непоп

депутат Київської міської ради:

- На прийом до громадської приймальні приходять з різними проблемами. І чимало серед наших відвідувачів людей похилого віку, самотніх, соціально незабезпечених, які опинилися в критичній фінансовій ситуації. Відповідно до їхніх заяв, їм надається адресна матеріальна допомога. Зокрема, зараз видаємо таку допомогу 50 громадянам на загальну суму 37 851,99 грн. Кошти виділені з міського бюджету відповідно до Розпорядження Київського голови від 12 жовтня за №978.

Олексій Резніков

заступник голови Київської міської державної адміністрації:

- Київ як столиця має стати прикладом того, що українські міста можуть бути гарними і варті того. Не можуть бути в цивілізованій країні строкаті борди, понаставлені аби як і аби де, обличчями наших міст. Вже на завершальному етапі підготовка та винесення на голосування нових правил із розміщення рекламних конструкцій в Києві, які забезпечать одні умови для всіх. Більше ніхто не зможе встановити свій білборд на тротуарі, поперед світлофора, перекриваючи його і провокуючи ДТП, на пішохідних переходах.

Микола Поворозник

заступник голови КМДА:

Проаналізувавши події минулого року, коли кияни потерпали здебільшого від таких ускладнень грипу, як вірусна пневмонія, ми дійшли висновку, що апарати штучної вентиляції легень, яких у наших медзакладах було недостатньо, просто незамінні для порятунку таких хворих. Тож цього року на їх закупівлю столична влада виділила з бюджету міста понад 29 млн грн

Кличко: Ми збільшили кількість столичних доріг, які плануємо відремонтувати до кінця року
До кінця року у столиці капітально відремонтують 84 дороги. На 57-ми з них ремонт вже завершений, ще 27 об'єктів продовжують ремонтувати. Про це під час інспекції ремонту Кільцевої дороги заявив Київський міський голова Віталій Кличко, повідомили в прес-службі мера. - Зараз ми знаходимося на Кільцевій дорозі, яка капітально ремонтувалася востаннє близько 30 років тому. Сьогодні тут триває капітальний ремо...