EUR: 27.56
USD: 25.89

Понад 100 аварійних будинків пропонують відселити за проектом нового Генплану

13:14
29.02.2016
Понад 100 аварійних будинків пропонують відселити за проектом нового Генплану

Щоб не повторювалися трагедії, як на вул. Б. Хмельницького, 12-14, проект нового Генплану пропонує відселення 104 ветхих та аварійних будинків загальною площею 0,1 млн. кв. м, знесення застарілої індустріальної панельної 5-ти поверхової забудови (0,8 млн. кв. м). Про це повідомили в КО "Київгенплан".

- За проектом Генплану, реконструкції та санації підлягає понад 380 га кварталів застарілого житлового фонду міста. Найбільша кількість житлових будинків, які вимагають реконструкції – у Солом’янському і Печерському районах, у Дарниці й на Нивках, - уточнили в "Київгенплані".
Фахівці Київгенплану вважають, що власників нерухомості в будинках, які відселяються, мають забезпечувати рівноцінними квадратними метрами в новобудовах. При цьому, забудовники спочатку повинні будувати будинки, куди можна буде відселити жителів хрущовок, а потім братися за реконструкцію. Крім реконструкції житлових кварталів, інвестори мають оновлювати прилеглі дитсадки, школи, поліклініки, інші об'єкти інфраструктури.

120
Андрій Странніков
Віталій Кличко
Микола Поворозник

Андрій Странніков

голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку:

Цьогоріч ми планували отримати від плати за землю 2,8 млрд грн, а фактично отримали у півтора рази більше — майже 5 млрд. Ще одне ефективне джерело наповнення міського бюджету — єдиний податок. Надходження від нього, аналогічне надходженням від акцизу і від частки податку на прибуток підприємств.

Віталій Кличко

Голова Київської міської державної адміністрації:

Ми закладаємо бюджет Киэва на 2017 рік в  межах майже 37-ми млрд грн – 36 млрд 778 млн. Галузь охорони здоров'я столиці додатково отримає 3,7 млрд грн. А на потреби освіти в Києві будуть додатково спрямовані 2,8 млрд грн,

Микола Поворозник

заступник голови КМДА:

- У найкоротші терміни, але на рівні міжнародних стандартів ми створимо чотири відділення невідкладної допомоги, що працюватимуть у повному обсязі. А саме на базі Київської міської клінічної лікарні № 12, клінічних лікарень № 1, № 2 та лікарні швидкої медичної допомоги. Словом, робитимемо все можливе, щоб столичні медзаклади відповідали нагальним сучасним потребам.

Скільки коштує застудитись
На вулиці похолодало, і настав час сезонної застуди та ГРВІ. Оскільки хвороби – це не лише лікарняний, чай з медом та сон під теплою ковдрою, а ще й додаткові витрати, журналіст «Вечірки» зробила огляд цін на ліки від застуди в аптеках різних аптечних мереж. Які саме обирати ліки при ГРВІ та застуді, порадила імунолог, пульмонолог клініки «Медіком» Алла Юркіна. Побороти організму вірус д...