EUR: 27.56
USD: 25.89

На Софіївській площі з’явилася перша ялинка

13:57
11.11.2015

Свято поступово наближається – на Софіївську площу привезли першу ялинку. Зараз на ній встановлюються новорічна ілюмінація і гірлянди.

Навколо ялинки вже розміщенні хатинки, на них триває робота з новорічного оздоблення, а також процес доставки сюди святкових солодощів та сувенірів. Ялинка та будиночки  встановлені на прохання компанії ТОВ «Р-ФІЛЬМ» для зйомок різдвяного ролику.

Нагадаємо, що головну новорічну ялинку, висотою 26 метрів, також встановлять на Софіївській площі, а її вогні засяють на День Святого Миколая – 19 грудня о 19.00.

144
Андрій Странніков
Віталій Кличко
Микола Поворозник

Андрій Странніков

голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку:

Цьогоріч ми планували отримати від плати за землю 2,8 млрд грн, а фактично отримали у півтора рази більше — майже 5 млрд. Ще одне ефективне джерело наповнення міського бюджету — єдиний податок. Надходження від нього, аналогічне надходженням від акцизу і від частки податку на прибуток підприємств.

Віталій Кличко

Голова Київської міської державної адміністрації:

Ми закладаємо бюджет Киэва на 2017 рік в  межах майже 37-ми млрд грн – 36 млрд 778 млн. Галузь охорони здоров'я столиці додатково отримає 3,7 млрд грн. А на потреби освіти в Києві будуть додатково спрямовані 2,8 млрд грн,

Микола Поворозник

заступник голови КМДА:

- У найкоротші терміни, але на рівні міжнародних стандартів ми створимо чотири відділення невідкладної допомоги, що працюватимуть у повному обсязі. А саме на базі Київської міської клінічної лікарні № 12, клінічних лікарень № 1, № 2 та лікарні швидкої медичної допомоги. Словом, робитимемо все можливе, щоб столичні медзаклади відповідали нагальним сучасним потребам.

Під Києвом зооактивісти врятували лебедя
Черговий випадок порятунку дикого птаха стався дням під Києвом. Зооактивісти організації Kyiv Animal Rescue Group врятували лебедя, який не зміг відлетіти до теплих країв на зиму та замерзав. Інцидент стався на озері в селищі Нове Залісся. Про це активісти повідомили на власній сторінці у Facebook. Ситуація зі спасінням птаха була ускладнена наявністю тонкого льоду на поверхні озера. Недостатньо міцного для того, щоб...