EUR: 28.47
USD: 25.48

На Софіївській площі з’явилася перша ялинка

13:57
11.11.2015
На Софіївській площі з’явилася перша ялинка

Свято поступово наближається – на Софіївську площу привезли першу ялинку. Зараз на ній встановлюються новорічна ілюмінація і гірлянди.

Навколо ялинки вже розміщенні хатинки, на них триває робота з новорічного оздоблення, а також процес доставки сюди святкових солодощів та сувенірів. Ялинка та будиночки  встановлені на прохання компанії ТОВ «Р-ФІЛЬМ» для зйомок різдвяного ролику.

Нагадаємо, що головну новорічну ялинку, висотою 26 метрів, також встановлять на Софіївській площі, а її вогні засяють на День Святого Миколая – 19 грудня о 19.00.

3
Олексій Резніков
Ілля Сагайдак
Геннадій Пліс

Олексій Резніков

заступник голови Київської міської державної адміністрації:

Київ – єдине місто, яке готове проводити «Євробачення» вже завтра. Окрім технічних умов, Київ реально може забезпечити безпеку. Згадайте трагічні травневі події в Одесі. Ситуацію взяли під контроль потім, але чи можна проводити «Євробачення» в таких умовах? Я сумніваюсь. Ми вже довели на прикладі Маршу рівності, хресної ходи, святкування Дня Незалежності, що ніхто не проводив так масові заходи, як Київ.

Ілля Сагайдак

заступник голови КМДА:

- Ми розпочинаємо місячник боротьби з нелегальними пасажирськими перевезеннями. Заходи будуть спрямовані на боротьбу проти нелегальних перевізників, порушеннями висадки/посадки пасажирів та перевізниками, які ухиляються від виконання інвест умов конкурсу. Ми маємо покласти край хаосу у столиці. Пасажир має отримати якісний сервіс та гарантію безпеки.

 

Геннадій Пліс

перший заступник голови КМДА:

- Для мінімізації корупційних ризиків у КМДА запроваджують нову методологію внутрішнього контролю COSO.  Координатором у цьому процесі визначено Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту. Тому прошу всіх відповідально поставитися до цієї роботи, оскільки в існуванні дієвої системи внутрішнього контролю зацікавлений, насамперед, керівник конкретного структурного підрозділу КМДА чи голова РДА, бо це гарантія економного, ефективного, результативного та законного використання комунальних ресурсів столиці.