EUR: 27.93
USD: 25.66

На Софіївській площі з’явилася перша ялинка

13:57
11.11.2015

Свято поступово наближається – на Софіївську площу привезли першу ялинку. Зараз на ній встановлюються новорічна ілюмінація і гірлянди.

Навколо ялинки вже розміщенні хатинки, на них триває робота з новорічного оздоблення, а також процес доставки сюди святкових солодощів та сувенірів. Ялинка та будиночки  встановлені на прохання компанії ТОВ «Р-ФІЛЬМ» для зйомок різдвяного ролику.

Нагадаємо, що головну новорічну ялинку, висотою 26 метрів, також встановлять на Софіївській площі, а її вогні засяють на День Святого Миколая – 19 грудня о 19.00.

78
Дмитро Білоцерковець
Олег Чернецький
Микола Поворозник

Дмитро Білоцерковець

народний депутат і радник мера з питань благоустрою:

- 12 жовтня набрало чинності рішення Київради про заборону продажу алкоголю в нічний час в стаціонарних магазинах. Хочу подякувати команди "Varus", "Metro", "Cільпо", "Bелика кишеня", "Wog" та інші мережі за соціально відповідальний підхід і добровільне бажання йти на зустріч з рішенням Київради. По-перше, це рішення і дотримання волі киян - великий крок до зниження рівня алкоголізму серед дорослих, дітей, підлітків. По-друге, обмеження продажу алкоголю в нічний час вплине на зниження злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння.

Олег Чернецький

депутат Київради від ВО "Свобода":

- Всім нам відомо, що кількість злочинів у Києві постійно невпинно зростає. Те, що в першу чергу нас цікавить – це безпека дітей. Саме тому, ми категорично проти виділення коштів з міського бюджету на створення тотальної системи стеження за киянами особливо в той час, поки не встановлено відео спостереження та системи оповіщення про небезпеку в навчальних закладах. В першу чергу – дошкільних.

Микола Поворозник

заступник голови КМДА:

Проаналізувавши події минулого року, коли кияни потерпали здебільшого від таких ускладнень грипу, як вірусна пневмонія, ми дійшли висновку, що апарати штучної вентиляції легень, яких у наших медзакладах було недостатньо, просто незамінні для порятунку таких хворих. Тож цього року на їх закупівлю столична влада виділила з бюджету міста понад 29 млн грн

Київ прожив 100 років за 3 хвилини [відео]
Історію сторічної еволюції Києва можна побачити власними очима. Видання "Новое время" створило відео, на якому можна побачити, як виглядали сучасні вулиці та місця столиці 100 років тому. Відео побудоване у хронологічній послідовності і починається кадрами 1911 року. Спочатку на ньому можна помітити зникнення імперсь...